Korduma Kippuvad Küsimused

Alljärgnevalt on esitatud vastused mõnedele sagedasti esitatud küsimustele.

Küsimused


Vastused

Mis on IP kaamera?

Sõna IP-kaamera tuleneb inglisekeelsest terminist: "An Internet Protocol Camera" lühendatult "IP Camera" ja on iseseisev võrguseade, kus kaamerast tulev signaal edastatakse erinevalt analoogkaameratest vastuvõtjani üle interneti.

Miks kasutada IP kaamerat?

IP kaamera annab olenemata kasutaja asukohast igal ajahetkel võimaluse reaalajas jägida kaamera ees toimuvat ja vaadata salvestatud arhiivimaterjali kõikjal kus on olemas internetiühendus.

Kas ma saan jälgida mitut kaamerat korraga?

Jah. Sisenedes keskkonda on võimalik näha samaaegselt erinevate kaamerate pilti.

Kas ma saan (osasid) kaameraid jagada erinevate vaatajate vahel?

Kui süsteemi kuulub mitu kaamerat ja mitu kasutajat, saab anda vaatamisvõimalusi valikuliselt kasutajate vahel. Samuti, kui on ainult üks kaamera, saab anda selle vaatamisvõimaluse mitmele erinevale kasutajale.

Kas heli tuleb ka?

Meie süsteem ei edasta ega salvesta heli.

Mis juhtub, kui kaamera läheb katki?

Kui kaamera läheb katki, hävineb või lülitatakse välja, siis salvestus säilib ja on järelvaadatav. 30 päeva kaamera arhiivi arvestatakse hetkelisest kuupäevast, mitte kaamera hävinemisest.

Mis juhtub, kui elekter/internet kaob ära?

Kui elekter/internet kaovad, siis sellel perioodil salvestust ei toimu ja reaalajas pilti vaadata ei saa. Küll aga saab vaadata arhiivi katkemishetkeni. Katkestuse lõppedes hakkab kaamera automaatselt tööle.